Finaliści województwa wielkopolskiego:

  klasa/powiat Placówka edukacyjna miejscowość opiekun
powiat chodzieski Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież Anna Radomska
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież Anna Radomska
         
powiat czarnkowsko-trzcianecki Gimnazjum im.Jana Pawła II Wieleń Piotr Magdziarz
klasa 3b Gimnazjum im.Jana Pawła II Wieleń Piotr Magdziarz
         
powiat gnieźnieński Gimnazjum w Zespole Szkół Gimnazjum i Liceum im.Kosmowskiego Trzemeszno Paulina Plota
klasa kl.integracyjna Gimnazjum w Zespole Szkół Gimnazjum i Liceum im.Kosmowskiego Trzemeszno Paulina Plota
         
powiat gostyński Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im.Mikołaja Kopernika i Gimnazjum nr 1 Piaski Hanna Powicka
klasa 0 Szkoła Podstawowa Filialna  Sułkowice Marzena Bukowska
         
powiat grodziski Zespół Szkół im.Polskich Noblistow  Wielichowo Agata Szymczak
klasa 3h Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.Eugeniusza Kwiatkowskiego Grodzisk Wielkopolski Magdalena Zadoń
         
powiat jarociński Zespół Szkół nr 5 Jarocin Małgorzata Kniat
klasa sp-5b Zespół Szkół nr 5 Jarocin Małgorzata Kniat
         
powiat kaliski Zespół Szkół Marchwacz Alina Szymczak
klasa sp-3 Zespół Szkół  Radliczyce Alicja Jakubek
         
powiat kępiński Zespół Szkół  Trębaczów Elżbieta Wnuk
klasa 2d Gimnazjum nr 2 im.Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Kępno Henryka Łuźniak
         
powiat kolski Szkoła Podstawowa nr 3 im.Marii Konopnickiej Koło Anna Cicha
klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 3 im.Marii Konopnickiej Koło Anna Cicha
         
powiat koniński Publiczne Gimnazjum im.Ireny Sendler Kramsk Liliana Wojtczak
klasa 2c Publiczne Gimnazjum im.Ireny Sendler Kramsk Liliana Wojtczak
         
powiat kościański Gimnazjum im.Konstytucji 3 Maja Śmigiel Ewelina Świdzińska
klasa 2e Gimnazjum im.Konstytucji 3 Maja Śmigiel Ewelina Świdzińska
         
powiat krotoszyński Gimnazjum nr 4 im.Henryka Sienkiewicza Krotoszyn Jan Grzywaczewski
klasa sp-2a Zespół Szkół Publicznych im.S.F.Klonowicza Sulmierzyce Piotr Janicki, Tadeusz Kokot
         
powiat leszczyński Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Łopuszańskiego Dąbcze Anna Frąckowiak
klasa 6a Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Łopuszańskiego Dąbcze Anna Frąckowiak
         
powiat nowotomyski Szkoła Podstawowa nr 2 Nowy Tomyśl Krystyna Zimna
klasa 2e Szkoła Podstawowa nr 2 Nowy Tomyśl Krystyna Zimna
         
powiat obornicki Gimnazjum nr 3 im.Mikołaja Kopernika Oborniki  Joanna Michalak
klasa 2e Gimnazjum nr 3 im.Mikołaja Kopernika Oborniki  Joanna Michalak
         
powiat ostrowski Szkoła Podstawowa Franklinów Izabela Adamczak
klasa mz1 Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych Ostrów Wielkopolski Ewa Szymańska
         
powiat ostrzeszowski Szkoła Podstawowa im.Józefa Kulli  Mąkoszyce Jarosław Maćkowiak
klasa 3tz Szkoła Podstawowa im.Józefa Kulli  Mąkoszyce Jarosław Maćkowiak
         
powiat pilski Gimnazjum nr 5 im.Tadeusza Kościuszki Piła Marta Małecka
klasa 1d Zespół Szkół nr 2 im.Królowej Jadwigi  Piła Karolina Pawłowska
         
powiat pleszewski Gimnazjum im.Mariana Cezarego Abramowicza  Białobłoty Elżbieta Tamborska
klasa 3d Liceum i Gimnazjum im.Stanisława Staszica Pleszew Justyna Górczyńska
         
powiat poznański Szkoła Podstawowa nr 1  Murowana Goślina Paulina Kaźmierczak
klasa 3e Gimnazjum im.płk.K.Zenktelera Buk Justyna Cieślak
         
powiat rawicki Szkoła Podstawowa nr 4 Rawicz Jolanta Wujec
klasa 5a Szkoła Podstawowa nr 4 Rawicz Jolanta Wujec
         
powiat słupecki Zespół Szkół Ekonomicznych  Słupca Paweł Przygocki
klasa 1d Gimnazjum im.Mikołaja Kopernika Słupca Hanna Hawro
         
powiat szamotulski Szkoła Podstawowa im.Arkadego Fiedlera Przyborowa Katarzyna Gorzelana
klasa 6 Szkoła Podstawowa im.Arkadego Fiedlera Przyborowo Katarzyna Gorzelana
         
powiat średzki Zespół Szkół  Klęka Szymon Cypryan
klasa 4a Zespół Szkół  Klęka Szymon Cypryan
         
powiat śremski Zepół Szkół Ekonomicznych Śrem Agata Wojciechowska
klasa 1i Zepół Szkół Ekonomicznych Śrem Agata Wojciechowska
         
powiat turecki Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gen.M. Smorawińskiego Turek Anna Haładyn
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gen.M. Smorawińskiego Turek Anna Haładyn
         
powiat wągrowiecki Zespół Szkół Smogulec Lucyna Socha
klasa 3c Gimnazjum im.Powstanców Wielkopolskich Mieścisko Janusz Górski
         
powiat wolsztyński Szkoła Podstawowa  Starkowo Lidia Ławecka
klasa 6 Szkoła Podstawowa  Starkowo Lidia Ławecka
         
powiat wrzesiński Szkoła Podstawowa im.Wiosny Ludów  Miłosław Iwona Wiktorowska
klasa 3c Szkoła Podstawowa im.Wiosny Ludów  Miłosław Iwona Wiktorowska
         
powiat złotowski Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Staszica Złotów Joanna Schulz
klasa 1c Zespół Szkół Ekonomicznych im.Jana Pawła II Złotów Joanna Skiera
         
powiat m.Kalisz Szkoła Podstawowa nr 14 im.Władysława Broniewskiego Kalisz Sławomir Starczynowski
klasa 6c Szkoła Podstawowa nr 14 im.Władysława Broniewskiego Kalisz Sławomir Starczynowski
         
powiat m.Konin Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddzialami Integracyjnymi Konin Alina Czaja
klasa 2to Zespół Szkół im.Mikołaja Kopernika Konin Mateusz Kowalski
         
powiat m.Leszno Szkoła Podstawowa nr 7 im.Wojska Polskiego Leszno Raisa Zalesińska
klasa 3lg Zespół Szkół Technicznych im.55 Poznańskiego Pułku Piechoty Leszno Anna Rózga
         
powiat m.Poznań Szkola Podstawowa nr 3 im.Boleslawa Krzywoustego Poznań  Anna Sztulpa
klasa 1f V Liceum Ogolnoksztalcace im.Klaudyny Potockiej Poznań  Joanna Wójcik

Finaliści województwa łódzkiego:

  klasa/powiat Placówka edukacyjna miejscowość opiekun
powiat bełchatowski Zespół Szkolno-Przedszkolny Drużbice Ilona Jagusiak
klasa 2a Zespół Szkolno-Przedszkolny Drużbice Ilona Jagusiak
         
powiat brzeziński Szkoła Podstawowa Dąbrówka Duża Katarzyna Wlazło
klasa V Szkoła Podstawowa Dąbrówka Duża Katarzyna Wlazło
         
powiat kutnowski I Liceum Ogólnokształcące im.Gen.J.H.Dąbrowskiego Kutno Marzena Żukowska
klasa 2c I Liceum Ogólnokształcące im.Gen.J.H.Dąbrowskiego Kutno Marzena Żukowska
         
powiat łaski Szkoła Podstawowa nr 5 im.Mikołaja Kopernika Łask Magdalena Zwolińska
klasa 2a Publiczne Gimnazjum nr 2 im.Jana Pawła II Łask Anna Pęciak
         
powiat łęczycki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Łęczyca Natalia Granosik
klasa 1g Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Łęczyca Natalia Granosik
         
powiat łowicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego Łowicz Irena Chorążka
klasa 2tzigd Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego Łowicz Irena Chorążka
         
powiat łódzki wschodni Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej Koluszki Iwona Majchrzak
klasa 4c Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej Koluszki Iwona Majchrzak
         
powiat opoczyński Szkoła Podstawowa w Modrzewieu  Ziębów Monika Aleksandrowicz
klasa 1a Gimnazjum im.S.Małachowskiego Białaczów Katarzyna Wiaderna
         
powiat pabianicki Szkoła Podstawowa nr 1 im.Królowej Jadwigi Konstantynów Łódzki Halina Bukowska
klasa 3 Szkoła Podstawowa nr 1 im.Królowej Jadwigi Konstantynów Łódzki Halina Bukowska
         
powiat pajęczański Szkoła Podstawowa im. ks.Jana Twardowskiego Trębaczew Sabina Wojtal
klasa 5b Szkoła Podstawowa im. ks.Jana Twardowskiego Trębaczew Sabina Wojtal
         
powiat piotrkowski Szkoła Podstawowa im J.Pawlikowskiego Rozprza Agnieszka Świstak
klasa sp-1b Zespół Szkolno -Gimnazjalny Niechcice Bogusława Lewińska
         
powiat poddębicki Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Niemysłów Bożena Kubiak/Maria Skonieczka
klasa 3d Szkoła Podstawowa nr 1 im.Lotników Polskich Poddębice Jolanta Bochenek
         
powiat radomszczański Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im.S.Staszica Radomsko Beata Jabłońska
klasa 1a Zespół Szkół Ekonomicznych Radomsko Joanna Nita
         
powiat rawski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Biała Rawska Barbara Dziedzic
klasa sp-2c Szkoła Podstawowa nr 2 im.Marii Konopnickiej Rawa Mazowiecka Olga Zarzycka
         
powiat sieradzki Publiczne Gimnazjum Gminy Sieradz im.Jana Pawła II Sieradz Dorota Wilk
klasa 1e Publiczne Gimnazjum Gminy Sieradz im.Jana Pawła II Sieradz Dorota Wilk
         
powiat skierniewicki Gimnazjum im.Józefa Wybickiego  Strzyboga Violetta Kacprzyk-Puszcz
klasa 2b Gimnazjum im.Józefa Wybickiego  Strzyboga Violetta Kacprzyk-Puszcz
         
powiat tomaszowski Szkoła Podstawowa  Rokiciny - Kolonia Wioletta Stankiewicz
klasa 3 Szkoła Podstawowa  Rokiciny - Kolonia Wioletta Stankiewicz
         
powiat wieluński Zespół Szkół Samorządowych im.Jana Pawła II Wielkiego Załęcze Małe Aleksandra Klimas
klasa 2lps Zespół Szkół nr 2 im.Jana Długosza Wieluń Renata Cieślak
         
powiat wieruszowski Gimnazjum im. Jana Pawła II  Galewice Zbigniew Matuszek
klasa 3a Gimnazjum im. Jana Pawła II  Galewice Zbigniew Matuszek
         
powiat zduńskowolski Zespół Szkół Elektronicznych im.St.Staszica Zduńska Wola Piotr Chojnacki
klasa 4b Szkoła Podstawowa nr 6 Zduńska Wola Agnieszka Pawelec
         
powiat zgierski Zespół Szkół Zawodowych Ozorków Krzysztofa Nikodem
klasa 2a I Liceum Ogólnokształcące  Zgierz Ludmiła Białecka
         
powiat m.Łódź Szkoła Podstawowa nr 116 im.Aleksego Rżewskiego Łódź Joanna Bartczak
klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 36 Łódź Anna Miszczak
         
powiat m.Piotrków Trybunalski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Piotrków Trybunalski Anita Głowacka
klasa 2tos Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 Piotrków Trybunalski Marzena Rutkowska
         
powiat m.Skierniewice Szkoła Podstawowa nr 2 im.Tadeusza Kościuszki Skierniewice Agnieszka Czarnota
klasa 3c Szkoła Podstawowa nr 2 im.Tadeusza Kościuszki Skierniewice Agnieszka Czarnota

Harmonogram odbiorów odpadów 
- województwo łódzkie -
  • Dzień 03.07

Błaszki, Cielce, Ustków, Warta, Brzeg, Pęczniew, Zadzim, Niemysłów Bałdrzychów, Poddębice, Wartkowice, Uniejów Wielenin, Wilamów, Niesułków, Głowno, Kalenice, Łyszkowice, Łowicz, Bąków Górny , Beldno, Kutno, Gołębiewek, Łanięta , Krośniewice

  • Dzień 04.07

Dalików, Zygry, Krokocice, Szadek, Wojsławice, Zduńska Wola, Krobanów, Rembieszów Prusinowice, Burzenin, Sieradz, Charłupia Mała, Piątek, Góra św. Małgorzaty, Topola Królewska , Łęczyca, Ozorków Zgierz, Aleksandrów Łódzki

  • Dzień 05.07

Kępno, Żdżary, Wieruszów, Mieleszyn, Bolesławiec, Łubnice, Czastary, Galewice, Sokolniki, Walichnowy, Lututów, Klonowa Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Pabianice, Dobroń, Wiewiórczyn, Łask, Buczek, Brzeźno Złoczew, Okalew, Bieniądzice, Wieluń , Pajęczno, Makowiska, Działoszyn, Załęcze Małe

  • Dzień 08.07

Maków, Godzianów, Skierniewice, Strzyboga, Biała Rawska, Rawa Mazowiecka, Głuchów, Długie, Koluszki, Dębowa Góra, Radomsko, Dobroszyce, Gomunice, Bełchatów, Zelów, Piotrków Trybunalski, Przysłów, Sulejów, Sławno, Paradyż, Białaczów, Miedzna Drewniana, Opoczno, Drzewica, Poświętne, Inowłódź, Królowa Wola, Czerniewice, Rokociny

  • Dzień 09.07

Gałków Duży, Brzeziny, Dąbrówka Duża, Łódź, Drużbice, Niechcice, Rozprza, Drużbice, Wola Krzysztoporska, Niechcice, Rozprza, Szydłów, Łódź.


 

Harmonogram odbiorów odpadów
- województwo wielkopolskie -

  • Dzień 28.06

Sulmierzyce, Chwaliszew, Zduny, Jutrosin, Dubin, Szkaradowo, Miejska Górka, Rawicz, Czernina, Góra, Niechlów, Bojanowo, Sobótka, Pleszew, Marszew, Chocz, Białobłoty, Lisewo, Wilkowyja, Jarocin, Golina (powiat jarociński), Magnuszewice, Kowalew, Sowina Błotna, Krotoszyn, Lutogniew, Kuklinów, Kobylin, Sułkowice, Piaski, Borek Wlkp., Pogorzela, Kromolice, Mokronos, Koźmin Wlkp., Glinki.

  • Dzień 01.07

Śrem, Krosno, Poznań, Suchy Las, Murowana Goślina, Mieścisko, Wargowo(Maniewo), Oborniki, Chodzież, Rataje, Smogulec, Wyrzysk, Krajenka, Złotów, Radawnica, Okonek, Piła, Rojęczyn, Dąbcze, Leszno, Jezierzyce Kościelne, Starkowo, Przemęt, Wolsztyn, Nowy Tomyśl.

  • Dzień 02.07

Trzemżal, Trzemeszno, Niechanowo, Gniezno, Gułtowy, Tulce, Kórnik, Środa Wielkopolska, Września, Miłosław, Czeszewo, Klęka, Trzcianka, Romanowo Dolne, Czarnków, Wieleń, Wronki, Międzychód, Pniewy, Brodziszewo, Przyborowo, Szamotuły, Baborowo, Rokietnica, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo, Grońsko, Brody, Duszniki, Buk, Grodzisk Wlkp., Wielichowo, Głuchowo, Kościan, Śmigiel, Nietążkowo, Lubiń, Nowy Belęcin.

  • Dzień 03.07

Słupca, Golina(powiat koniński), Kazimierz Biskupi, Budzisław Kościelny, Ostrowąż, Ślesin, Sompolno, Łuczywno, Koło, Kłodawa.

  • Dzień 04.07

Dąbie, Kościelec, Kramsk, Wąsosze, Konin, Słodków, Turek, Kaczki Średnie.

Finaliści województwa dolnośląskiego:

  klasa/powiat Placówka edukacyjna miejscowość opiekun
powiat bolesławiecki Szkoła Podstawowa im.II Armii Wojska Polskiego Tomaszów Bolesławiecki Beata Stelmaszek
klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 2 przy Miejskim Zespole Szkół nr 3 Bolesławiec Jarosława Baran
         
powiat dzierżoniowski Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Bielawa Elżbieta Zych
klasa 4b Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Bielawa Elżbieta Zych
         
powiat głogowski Zespół Szkół Ekonomicznych im.Jana Pawła II Głogów Anna Dyrcz
klasa 2c Zespół Szkół Ekonomicznych im.Jana Pawła II Głogów Anna Dyrcz
         
powiat górowski Zespół Szkół Jemielno Barbara Walaszczyk
klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 3 Góra Agnieszka Uba
         
powiat jaworski Gimnazjum nr 1 Jawor Elżbieta Dulat
klasa 3b Gimnazjum nr 1 Jawor Elżbieta Dulat
         
powiat kamiennogórski Szkoła Podstawowa im.Żołnierzy Sybiru Lubawka Renata Kozubska-Sopata
klasa 1a Szkoła Podstawowa im.Żołnierzy Sybiru Lubawka Renata Kozubska-Sopata
         
powiat kłodzki Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Ścinawka Średnia Renata Mastalerz
klasa 3a Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi  Ścinawka Średnia Renata Mastalerz
         
powiat legnicki Gimnazjum nr 2 im.Mikołaja Kopernika Chojnów Małgorzata Potaczała
klasa 2b Gimnazjum nr 2 im.Mikołaja Kopernika Chojnów Małgorzata Potaczała
         
powiat lubański Gminne Gimnazjum Publiczne im.Jana Pawła II Olszyna Iwona Sznajdrowicz
klasa 2c Gminne Gimnazjum Publiczne im.Jana Pawła II Olszyna Iwona Sznajdrowicz
         
powiat lubiński Gimnazjum nr 1 Lubin Dorota Adamczak-Hyjek
klasa 3b Gimnazjum nr 4 Lubin Joanna Krasny
         
powiat lwówecki Gimnazjum im. Kombatantów Ziemi Gryfowskiej Gryfów Śląski Anita Ochocka
klasa 1b Gimnazjum im.Jana Pawła II Lwówek Śląski Barbara Sykała
         
powiat milicki Szkoła Podstawowa Wziąchowo Wielkie Monika Matylak
klasa 5a Szkoła Podstawowa Wziąchowo Wielkie Monika Matylak
         
powiat oleśnicki Szkoła Podstawowa Drołtowice Ewelina Mencel
klasa 5 Katolicka Szkoła Podstawowa Oleśnica Bożena Piasecka
         
powiat oławski Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im.Marii Skłodowskiej-Curie Jelcz-Laskowice Iwona Roman
klasa 2c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im.Marii Skłodowskiej-Curie Jelcz-Laskowice Iwona Roman
         
powiat polkowicki Szkoła Podstawowa im.Janusza Kusocińskiego Grębocice Anna Mirska
klasa 2a Gimnazjum im.Odkrywców Polskiej Miedzi Chocianów Dariusz Płatek
         
powiat strzeliński Szkoła Podstawowa im.Unii Europejskiej Wawrzyszów Anna Marut
klasa 4 Szkoła Podstawowa im.Unii Europejskiej Wawrzyszów Anna Marut
         
powiat średzki Szkoła Podstawowa im.Orła Białego  Miękinia Alicja Skoczylas
klasa I a G Zespół Szkół w Rakoszycach Środa Slaska Jolanta Król
         
powiat świdnicki Szkoła Podstawowa nr 105 Świdnica Małgorzata Wasilewska-Stasiak
klasa 1c Szkoła Podstawowa nr 105 Świdnica Małgorzata Wasilewska-Stasiak
         
powiat trzebnicki Liceum Ogólnokształcące im.Karola Holteia w PZS Oborniki Śląskie Małgorzata Nehrebecka
klasa 3loc Liceum Ogólnokształcące im.Karola Holteia w PZS Oborniki Śląskie Małgorzata Nehrebecka
         
powiat wałbrzyski Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Wałbrzych Dorota Gasz
klasa 2a Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Walbrzych Dorota Gasz
         
powiat wołowski Zespół Szkół im.Tadeusza Kościuszki Wołów Adriana Wilk
klasa 3a Zespół Szkół im.Tadeusza Kościuszki Wołów Adriana Wilk
         
powiat wrocławski Zespół Szkolno-Przedszkolny  Mirków Irena Kotarska
klasa 1a Gimnazjumim.Ksieznej Anny z Przemyslidow Siechnice Katarzyna Haśkiewicz
         
powiat ząbkowicki Szkoła Podstawowa nr 2 im.Henryka Sienkiewicza Ziębice Marzena Tworek
klasa 5b Szkoła Podstawowa nr 2 im.Henryka Sienkiewicza Ziębice Marzena Tworek
         
powiat zgorzelecki Szkoła Podstawowa nr 3  Zgorzelec Beata Michalczuk-Walczak
klasa 1c Szkoła Podstawowa nr 3  Zgorzelec Beata Michalczuk-Walczak
         
powiat złotoryjski Szkoła Podstawowa nr 1 im.M.Konopnickiej Złotoryja Kinga Maciejak
klasa 2c Szkoła Podstawowa nr 1 im.M.Konopnickiej Złotoryja Kinga Maciejak
         
powiat m.Jelenia Góra Szkoła Podstawowa nr 2 Jelenia Góra Marlena Mazur
klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 2 Jelenia Góra Marlena Mazur
         
powiat m.Legnica Szkoła Podstawowa nr 1 im.Powstańców Wielkopolskich Legnica Grażyna Olejnik
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 1 im.Powstańców Wielkopolskich Legnica Grażyna Olejnik
         
powiat m.Wrocław Szkoła Podstawowa nr 2  Wrocław Magdalena Pietras
klasa 3b Szkola Podstawowa nr 44 im.Jana III Sobieskiego w Zespole Szkol nr 10 Wrocław Piotr Małas


Informacje i dane zaprezentowane na stronach niniejszego katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego ani innych przepisów prawa handlowego. Wszelkie opublikowane informacje mają wyłącznie charakter informacyjny, o którym mowa w art. 71 Kodeksu Cywilnego.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do pomyłek w opisach.

Katalog chroniony jest prawem autorskim – kopiowanie, reprodukowanie, powielanie i wykorzystywanie całości lub części jest zabronione.

Podkategorie